WEB SPECIALIST - PRAHA [Czech Republic]

Hledáme zkušeného webového analytika s SEO zkušenostmi a schopností spravovat obsah webových stránek. Vašimi hlavními úkoly budou analýza dat z Google Analytics 4, příprava A/B testů, optimalizace SEO a nastavování měření a trackovacích kódů v GTM.

Náplň práce:
  • Příprava vyhodnocení efektivity webu na základě dat z GA4
  • Vyhodnocování nových funkcionalit a A/B testů
  • Zkušenosti s obsahovým a technickým SEO
  • Analýza dat a interpretace výsledků z nástrojů jako SEMrush, Ahrefs, Screaming Frog a Google Search Console, Google Analytics
  • Příprava technických specifikací pro nastavení měření u webových stránek a nastavování měření ve spolupráci s týmem vývoje
  • Správa obsahu webu v CMS, včetně textových oprav a spouštění kampaní

Nabízíme Vám:
  • Flexibilní pracovní doba (homeoffice)
  • Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
  • Možnost zvolit si spolupráci na HPP nebo ŽL
  • Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
  • Příspěvek na multisport
  • Vzdělávání v tvém oboru a jazykové kurzy
  • Balíček firemních benefitů AAA Auto
  • Multisport karta
  • Služba uLekare.cz
  • Akce, večírky, teambuldingy

Požadujeme:
  • Pokročilá znalost GA4 a DataStudio, BigQuery a SQL, Google Tag Manager
  • Zkušenost se SEO u velkých e-shopů více než 3 roky
  • Zkušenost s webovou analytikou více než 3 roky
  • Základní znalost HTML a CSS
Informace o pozici
Místo pracoviště:
Praha

Typ pracovního vztahu:
Plný úvazek

Kontaktní osoba:
Ondřej Dolejš
nabor@aaaauto.cz
+420283068260

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال