Koordinátor krátkodobých pronájmů [Czech Republic]

Info:

Společnost zabývající se krátkodobými pronájmy apartmánů v centru / širším centru Prahy (cca 50 jednotek), hledá koordinátora krátkodobých pronájmů s proklientským přístupem a manažerskými shcopnostmi, který bude mít na starosti administrativní a organizační činnost spojenou se správou apartmánů, vyřizováním rezervací, jednání s hosty, dohled nad úklidem.

Naším cílem je poskytovat výjimečné ubytování a služby, usilujeme vždy o maximální spokojenost našich hostů. Jedná se o rozmanitou práci, kde se využívá cizí jazyk na denní bázi.

Nabízíme dlouhodobou a perspektivní spolupráci.

Náplň práce:

řízení provozu (koordinace úklidů, oprav, check-inů)správa rezervací v rezervačním systému (napojen na Airbnb, Booking.com, atd.)komunikace se zahraničními klientyobjednávání taxiřešení náhle vzniklých situacíkontrola standardů bytůpodpora při vybavení nových bytůobčas práce v terénu či výpomoc nákupu vybavení

Požadujeme:

časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivostpráce v případě potřeby i o víkendech příjemný vzhled, vystupování, pozitivní přístupdobrou znalost AJ - každodenní využívání, znalost dalšího jazyka vítánavýborné komunikační a organizační dovednostiznalost práce na PC, Internet, znalost MS Office, zejména Excelpracovní zkušenosti v oblasti cestovního ruchu vítána – ubytování, pronajímání bytů přes OTA (Booking, Airbnb, aj.), znalost rezervačního systému Better Hotel výhodoutrestní bezúhonnost, slušnost, ochotapracovní nasazení a odolnost vůči stresuschopnost řešit nestandardní situace.

Nabízíme:

zajímavou a pestrou práci, kde se nudit nebudetezajímavé finanční ohodnocenímožnost seznámit se s lidmi z celého světapřátelské, profesionální jednánídlouhodobou spolupráciflexibilní pracovní doba možnost každodenní praxe cizího jazykamožnost osobního i profesního růstupráce na DPP, DPČ, IČO

Bydliště v blízkosti místa práce - výhodou.

Pro lepší představu o službách, které nabízí naše společnost, navštivte naše webové stránky http://www.bedinprague.com

Zaujala-li Vás naše nabídka a máte pocit, že se na tuto pozici hodíte, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis (popř. i aktuální foto) na e-mail : job@bedinprague.com

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال